درباره ما

                            به نام خالق هنر و زیبایی ها
«حل مجموعه مشکلات اقتصادی کشور را در درون کشور باید پیدا کرد و ستون اقتصاد مقاومتی عبارت است از تقویت تولید داخلی» 
                                             (  رهبر معظم انقلاب مدظله)
صنعت فرش ایران یکی از برجسته ترین صناعی ایران و نشان دهنده کمال ذوق و خلاقیت مردم هنرمند این مرز و بوم است که دارای سابقه چند هزار ساله است و از دیرباز تاکنون مورد توجه مردم هنر دوست جهان بوده است.
درحال حاضر این صنعت حدود 16% معادل 12 میلیون نفر از مردم ایران را در قالب 35 رشته تخصصی از پشم چینی تا صادرات به صورت تمام وقت یا پاره وقت درگیر نموده است. به لحاظ اقتصادی صنعت فرش در کشور ما یک مزیت نسبی محسوب می شود زیرا که این صنعت بر خلاف سایر صنایع کاملاً بومی است و تمام موارد تولید از مواد اولیه تا کلیه افراد متخصص در داخل کشور حضور دارند و از طرفی محصول آن در تمام دنیا شناخته شده است و از جمله شاخص های نظام فنی ایران است. 
در واقع با صراحت می توان گفت صنعت فرش نماد عینی اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری است.
متأسفانه با وجود تمام پتانسیل های بالا، این صنعت اخیراً با چالش های گوناگون مواجه شده است و شاهد رکود در تولید و بازار فروش هستیم.
لذا بمنظور کمک به توسعه وپشتیبانی از 
صنعت فرش دستباف طرح احیای قالی ایرانی را ارائه و ان شاءالله با همکاری 
مراجع ذیصلاح در بخش دولتی وفعالان ودلسوزان در بخش خصوصی شاهد پیشبرد وبه سرانجام رسیدن طرح خواهیم بود.
سامانه پیش رو یکی از ارکان اصلی طرح میباشد،که پس از فراخوان عمومی وثبت نام رایگان خانواده بزرگ فرش دستباف بزرگترین اتحادیه مجازی صنفی وبزرگترین بانک مشاغل تخصصی کشور تشکیل خواهد شد،این سامانه زمینه ارتباط شبکه ای بین اعضا که در واقع یکی از کمبودهای اساسی این صنعت در عصر ارتباطات است را فراهم خواهد کرد؛با فراخوان دانشگاه واساتید فعال علمی و ارائه مقالات معتبر در آینده نزدیک سامانه به دانشگاه مجازی صنفی تبدیل و از طرفی زمینه ارتباط هر چه بیشتر صنعت و دانشگاه مهیا خواهد شد؛با اضافه شدن تالار گفتگو کلیه اعضا قادر به تبادل نظر خواهند بود که منجر به مشخص شدن کمبودها وارائه راهکارها ونهایتا مراجع مسئول بهتر قادر به تصمیم گیری خواهند بود.
خاضعانه از کلیه اساتید و دلسوزان این هنر ملی ومایه فخر ایرانیان تقاضا دارم با ارائه پیشنهادها و انتقادات سازنده ما را در رسیدن به هدف نهایی که اعتلای صنعت ملی است یاری فرمایید.
با تشکر
عیسی ثابت
آدرس : فارس-جهرم- شهرک انقلاب خیابان غدیر  کد پستی 7418847539 -
ایمیل:info@ghali-irani.com     
تلفن     09179914019-  07154277366